Masa Ve Sandalye Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Masa sandalye kullanımı ülkemizde son derece popülerdir . Cafelerde, Lokantalarda, Restorantlarda ve hatta barlarda dahi kullanılan bistro masa ve bar tabureleri büyük görsellik ve önem kapsamakta. Şu an günümüzde çok büyük önem kapsayan ve kullanımı aşırı şekilde yaygın olan masa sandalyeler artık bu dünyanın bi parçası haline gelmiş durumda. Gelişmekte olan teknoloji ile değişmeye başlayan masa sandalye modelleri ise insanları cezbediyor. Isıtmalı masalar, topuklu ayakkabı şeklinde koltuk puflar, şimdiden bir çok mekanın gözdesi olmayı başardı. Bunun yanında berjer koltuklar şık ve yeni tasarımlarıyla herkesin gözdesi oluyor. Bu berjer koltuklardaki kumaş, deri, ve model seçenekleri mekanların havasını değiştiriyor adeta.

Peki bu şık görünümlü ürünleri alırken dikkat etmem gereken şeyler var mı ?

– Mutlaka ve mutlaka ürünün garantisi olup olmadığını sorun – Metal sandalye alırken kumaşına ve sandalye ayak kısmına dikkat edin. – Paslanmayan ürünleri tercih edin. – Berjer koltuklar ve sedirlerde kumaşa ve ayak kalitesine dikkat edin. Garantisini sorun. – Bistro Masalarda tabla kalınlığı ve ayak kalınlığına dikkat edin. Garantisini sorun.

Peki mekanınızda kullanacağınız ürünlerin tasarımı nasıl olmalıdır?

– Masa ve Sandalye alıyorsanız dükkanınıza uygun bir şekilde en canlı renkleri tercih edin. – Parlak masa modellerinden tercih edin. – Sandalye modellerinizi kimsede bulunmayan farklı modellerden seçmeye çalışın. – Sandalyenizin renklerini canlı tutmaya çalışın ve renklerin masayla uygun olmasını sağlayın. – Berjer koltuk modelinizi iyi seçin, farklı modellere göz atın ve kesinlikle kumaş kullanın. – Berjer kumaşlarınızı daha çok canlı renk ve desenlerden seçin. – Sedirlerde mutlaka kumaş tercih edin ve kumaşlarınızın desen, renklerini canlı tutmaya çalışın. – Bistro masalarda canlı renkler tercih edin, ayağın parlak olmasına son derece dikkat edin ve açılır kapanır olmasının size faydası olabileceğini unutmayın.

COPYRIGHT © 2021 | ERSÖZLER SANDALYE | TÜM HAKLARI SAKLIDIR. | DESIGN BY COGEN® YAZILIM